Walton SMART LIGHT - WLED-SMART-WIFI-12WE27
Sku: SB-123995
Color: white
Weight: 500G
Height:
Stock: Out of Stock
Price: BDT 960.00
16 MILLION COLORS, CHANGING WATT FROM 0.5W-11.5W, CCT CHANGING, MOOD CHANGING, BRIGHTNESS CHANGING
WIFI. WORKS WITH WALTON SMART APPLIANCES APP. AVAILABLE IN IOS AND GOOGLE PLAY STORE
Shipping Info
Shipping Fee In Dhaka City ৳60
Shipping Fee Out side of Dhaka City ৳100
Delivery Info
within 5 days in Dhaka city and 10 days outside of Dhaka city
Warranty Info
warranty- 12 months
Return Info
In 3 days return after delivery
Sold By
S. Electrics
Go To Store
Item Description
WALTON SMART LIGHT
Input Voltage Range
180V-240V
Rated Power
12W
Frequency
50 Hz
Beam Angle
270°
Mode
DAYLIGHT/WARM
Product Dimension
Diameter: 60mm, Height: 120mm